Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

„Karta życia – Uratuj życie innym”

dodano 2012-12-17 15:20 w kategorii: Akcje

 

15 grudnia 2012 roku na ulicach Wołomina członkowie Federacji Młodych Socjaldemokratów w Wołominie i Mińsku Mazowieckim przeprowadzili wspólną akcję „Karta życia – Uratuj życie innym”. Członkowie FMS rozdawali ,,karty” informując mieszkańców o istocie akcji. Rozdaliśmy około 1200 kart życia.
Karta życia to symboliczna zgodna na pośmiertną transplantację organów. W przypadku naszej śmierci wypełniona „karta życia” może posłużyć jako formalna zgoda na transplantację organów dla chorych, oczekujących na nie osób. Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców Wołomina. W najbliższym czasie podobna akcja zostanie zorganizowana w Mińsku Mazowieckim.Komentarze

Wydarzenia

 • Czarzasty: Pożądany model opodatkowania dochodów - 18%, 32%, 40%

  przedwczoraj o 16:06

  Opowiadamy się za progresywnym, uwzględniającym trzy stawki (18%, 32%, 40%) podatkiem dochodowym od osób fizycznych oraz utrzymaniem podatku liniowego dla przedsiębiorców (CIT, PIT dla przedsiębiorców). czytaj więcej»

 • Senyszyn: Skończmy z antyaborcyjną obłudą!

  przedwczoraj o 15:18

  Aborcja sama w sobie nie jest ani dobra, ani zła. Tak, jak inne zabiegi medyczne, jest moralnie obojętna. Istotny jest jej kontekst. Jeśli służy ratowaniu życia lub zdrowia kobiety, jest dobra. Jeśli jest traktowana, jak środek antykoncepcyjny, jest zła - pisze Joanna Senyszyn. czytaj więcej»

 • SLD chce pomnika Ignacego Daszyńskiego w Warszawie

  przedwczoraj o 14:01

  W 150 rocznicę urodzin Ignacego Daszyńskiego wiceprzewodniczący SLD Sebastian Wierzbicki upomniał się o pomnik Marszałka Demokracji w Warszawie. – Pomnik powstanie u wylotu al. Szucha przy pl. Na Rozdrożu w Warszawie – powiedział Wierzbicki.czytaj więcej»

 • Czarzasty: Wykształcona kobieta to zagrożenie dla konserwatywnego rządu

  3 dni temu, 2016-10-25

  - Kobiety mają o co walczyć, przecież co piąta Polka została zgwałcona – powiedział Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD w programie To Był Dzień 24 października 2016 r., cytując dane Fundacji na rzecz Równości Emancypacji STER. czytaj więcej»

 • Czarny Protest – nie złożyliśmy parasolek

  3 dni temu, 2016-10-25

  W całym kraju braliśmy udział w Czarnym Proteście. Domagaliśmy się: poszanowania praw kobiet, ścigania seksistowskich wypowiedzi jako mowy nienawiści, wprowadzenia sankcji karnych dla agresji i przemocy ze względu na płeć oraz wznowienia programu finansowania in vitro przez państwo.czytaj więcej»

 • Czarzasty: Zapraszam wszystkich na Kongres Lewicy

  tydzień temu, 2016-10-21

  - Myślę, że w ramach tego, co dzieje się z polską lewicą w Pol­sce, ktoś musi mieć do tego spo­kojny dystans i zdolność do spo­kojnego myślenia. Ja w imieniu SLD zapraszałem wszystkich na Kongres, w tej chwili ponawiam to zaproszenie w imieniu Partii Europejskich Socjalistów.czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.

Zamknij