Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

„Karta życia – Uratuj życie innym”

dodano 2012-12-17 15:20 w kategorii: Akcje

 

15 grudnia 2012 roku na ulicach Wołomina członkowie Federacji Młodych Socjaldemokratów w Wołominie i Mińsku Mazowieckim przeprowadzili wspólną akcję „Karta życia – Uratuj życie innym”. Członkowie FMS rozdawali ,,karty” informując mieszkańców o istocie akcji. Rozdaliśmy około 1200 kart życia.
Karta życia to symboliczna zgodna na pośmiertną transplantację organów. W przypadku naszej śmierci wypełniona „karta życia” może posłużyć jako formalna zgoda na transplantację organów dla chorych, oczekujących na nie osób. Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców Wołomina. W najbliższym czasie podobna akcja zostanie zorganizowana w Mińsku Mazowieckim.Komentarze

Wydarzenia

 • Łódź: Joński i Ostrowski z petycją do Zembali

  przedwczoraj o 13:03

  Minister Zdrowia Marian Zembala mówił wczoraj w Łodzi o przyszłości zadłużonego na 280 mln zł Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki. Przed przyjazdem ministra przed budynkiem instytutu odbyła się konferencja posłów SLD Dariusza Jońskiego i Artura Ostrowskiego.czytaj więcej»

 • Machalica: Trzymajmy kciuki za Greków

  przedwczoraj o 09:51

  W polskich mediach w dobrym tonie jest wypowiadania się o Grekach w tonie pogardliwym. Co rusz sugeruje się, że to lenie, nieroby, darmozjady, utrzymywane przez „Nas", Polaków. To pierwszy nurt komentarzy. Drugi polega na zrzucaniu całej winy za grecką tragedię na „populistów", którzy rzekomo rządzączytaj więcej»

 • Krzysztof Gawkowski: Polemika o lewicy i Leszku Millerze

  3 dni temu, 2015-07-02

  Janusz Rolicki, były redaktor naczelny „Trybuny”, ma do lewicy stosunek emocjonalny. Te emocje aż kipią z jego tekstu („Miller – z grabarza akuszer”, „Wyborcza”, 19 czerwca). Najlepszy dowód, że w pierwszym zdaniu pomylił przewodniczącego OPZZ Jana Guza z publicystą Eugeniuszem Guzem. czytaj więcej»

 • Miller: Mam nadzieję, że prezydent Duda pójdzie śladem Komorowskiego w sprawie RBN

  3 dni temu, 2015-07-02

  Wczoraj odbyło się ostatnie posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa Narodowego zwołane przez Bronisława Komorowskiego, a jego głównym tematem było omówienie przygotowań do warszawskiego szczytu NATO. Swoimi spodtrzeżeniami dotyczącymi funkcjonowania RBN podzielił się także Leszek Miller. czytaj więcej»

 • Leszek Miller: Przekręt na JOW-y

  4 dni temu, 2015-07-01

  W Polsce, zwłaszcza w okresie przedwyborczym, scena polityczna regularnie zapełnia się komediantami, czarodziejami, uzdrowicielami, jak również producentami wkładek leczących wszystko. I - jak przed każdymi wyborami - niektórzy zyskują popularność, czy jak pan Kukiz obecnie - nawet chwilowy aplauz. czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.