Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

„Karta życia – Uratuj życie innym”

dodano 2012-12-17 15:20 w kategorii: Akcje

 

15 grudnia 2012 roku na ulicach Wołomina członkowie Federacji Młodych Socjaldemokratów w Wołominie i Mińsku Mazowieckim przeprowadzili wspólną akcję „Karta życia – Uratuj życie innym”. Członkowie FMS rozdawali ,,karty” informując mieszkańców o istocie akcji. Rozdaliśmy około 1200 kart życia.
Karta życia to symboliczna zgodna na pośmiertną transplantację organów. W przypadku naszej śmierci wypełniona „karta życia” może posłużyć jako formalna zgoda na transplantację organów dla chorych, oczekujących na nie osób. Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców Wołomina. W najbliższym czasie podobna akcja zostanie zorganizowana w Mińsku Mazowieckim.Komentarze

Wydarzenia

 • Czarzasty: SLD w Sejmie oznacza, że PiS nie będzie miał samodzielnej większości

  4 godziny temu

  - Nie ma nas półtora roku w parlamencie i staramy się to kawałek po kawałku odrabiać - powiedział Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD w programie „Polityka w samo południe” na antenie Radia Dla Ciebie. czytaj więcej»

 • Konferencja 20 lat Konstytucji

  przedwczoraj o 16:59

  Konferencję zorganizowaną przez SLD poświęconą 20-leciu Konstytucji RP rozpoczął Przewodniczący Sojuszu Włodzimierz Czarzasty witając członkinie i członków Komisji Konstytucyjnej. - Nie mam wątpliwości, że przygotowanie, uchwalenie i utrwalenie polskiej Konstytucji jest największym sukcesem polskczytaj więcej»

 • SLD pyta PiS o zmiany w samorządzie

  3 dni temu, 2017-05-27

  - Dziś mija 27 rocznica pierwszych wyborów samorządowych. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że ustawa o samorządzie terytorialnym, która obecnie funkcjonuje, w którym obywatel jest blisko władzy naprawdę się sprawdza – przekonywał Tomasz Trela, Wiceprzewodniczący SLD. Wiele się mówi o tym, że Prawo i Sczytaj więcej»

 • Beata Moskal-Słaniewska z nagrodą DGP

  4 dni temu, 2017-05-26

  Prezydentka Świdnicy z ramienia SLD Beata Moskal-Słaniewska otrzymała nagrodę Dziennika Gazety Prawnej w kategorii „Włodarz do 100 tysięcy mieszkańców". Serdecznie gratulujemy!czytaj więcej»

 • Klub Radnych SLD ponownie w Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego

  4 dni temu, 2017-05-26

  26 maja ponownie powstał Klub Radnych SLD w Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego. Klub tworzą trzeciej radni: Dariusz Wieczorek (okręg szczecińsko-policki), Jerzy Kotlęga (okręg kołobrzesko-białogardzki) oraz Robert Grzywacz (okręg koszalińsko-szczecinecki). Wcześniej radni funkcjonowali pod czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.

Zamknij